SNAGGI

Reference LED osvětlení, podle produktu

Naše řešení a produkty jsou součástí více než 1234 projektů.

sTube

Nahrazuje fluorescenční zářivková svítidla.

sTube je kompletní LED svítidlo s externě vyvedenou napájecí a řídící jednotkou. Je navržené pro maximálně úsporný provoz a vyjímečnou kvalitu světla. Je základním prvkem většiny Snaggi produktů. Vývoj a konečná kompletace probíhá v České republice.

sLamp

Nahrazuje lampy veřejného osvětlení.

Nová éra moderních LED pouličních osvětlení je tady. Technologicky dokonalá sLamp je aspirantem na vítězství v souboji technologie vs. úspora. sLamp vystihuje synonymum pro high-end výrobek s maximálním tlakem na úsporný a bezúdržbový provoz.

sCluster

Nahrazuje výkonná, výbojková svítidla.

sCluster, žralok mezi úsporami. Neústupně a tvrdě trestá jakoukoliv výbojku svým nekompromisním úsporným provozem. V sClusteru se spojily všechny výhody a síly sTube a maximálně se násobí v boji o nejúspornější provoz.

sPanel

Nahrazuje stropní, podhledová svítidla.

sPanel nastavuje nový standard pro moderní a úsporné svícení. Jeho škála použitelnosti začíná u běžných kanceláří a chodeb, přes komerční prostory, až po specifické použití.

sCircle

Nahrazuje klasické žárovky.

sCircle nastavuje nové standardy pro moderní a úsporné svícení. Jeho škála použitelnosti začíná u běžných domácností, přes komerční prostory, až po specifické použití. Mimochodem i herci v Národním divadle v Praze hrají pod našimi světly.

sCustomLight

LED osvětlení na míru.

Umíme navrhnout a vyrobit úsporné, bezúdržbové osvětlení s příjemným světlem přesně na míru vaší aplikace. Používáme špičkové LED diody NICHIA s vysokou účinností a nízkou světelnou degradací.

sTube Classic

Nahrazuje fluorescenční zářivky.

sTube Classic je LED svítidlo s externě vyvedenou napájecí a řídící jednotkou. Je navržena pro maximálně úsporný provoz a vyjímečnou kvalitu světla.