SNAGGI

O SNAGGI

Spokojenost a důvěra v naši společnost jsou hlavní principy naší firmy.

Historie společnosti SNAGGI začíná v roce 1995, kdy jsme začali sbírat zkušenosti v oblasti elektronických komponent s důrazem na LED, LCD a PCB.

Prvotřídním servisem a kvalitou zboží jsme získali řadu zákazníků v oblasti automobilového a elektrotechnického průmyslu, stejně tak v oboru telekomunikačních technologií či oblasti světelné reklamy a architektury.

Vzhledem k absenci kvalitních, energeticky úsporných světelných zdrojů jsme díky dlouholeté zkušenosti v oblasti LED, chlazení a řízení začali v roce 2009 s vývojem a následnou výrobou kvalitních svítidel pro průmysl.

Používáme výběrové japonské LED čipy Nichia s vysokou účinností a stabilitou. Nabízíme několikanásobné zhodnocení vstupní investice v záruční době, prvotřídní světelný výstup, nejlevnější provozní náklady, 10 let záruku na pokles svítivosti, rozšířenou pracovní teplotu, vodotěsnost, nadrozměrnou mechanickou odolnost a nejmenší světelné slábnutí při vysokých provozních teplotách.

Naše produkty jsou vhodné téměř do každé aplikace. V opačném případě jsme připraveni zákazníkovi nabídnout řešení na míru.

Spokojenost a s ní související důvěra v naši společnost jsou hlavní principy firemní politiky. I z tohoto důvodu jsme se účastnili procesu implementace normy ISO 9001, jejíž jsme držiteli od roku 2007.