SNAGGI

Reference LED osvětlení, podle produktu

Naše řešení a produkty jsou součástí více než 1234 projektů.

sTube

Nahrazuje fluorescenční zářivková svítidla.

sTube je kompletní LED svítidlo s externě vyvedenou napájecí a řídící jednotkou. Je navržené pro maximálně úsporný provoz a vyjímečnou kvalitu světla. Je základním prvkem většiny Snaggi produktů. Vývoj a konečná kompletace probíhá v České republice.

Mini sTube

Nahrazuje příjemnou atmosféru.

Mini sTube, LED svítidlo malého výkonu, navržené pro rovnoměrné rozložení nezkresleného světla. Je skvělým kandidátem pro osvětlení teras, karavanů, bazénů, altánů, pergol, chodeb a všude tam, kde má být příjemná atmosféra. Díky optickým čočkám je svítidlo rovněž maximálně variabilní, předurčené pro nasvícení fasád, zvýraznění komerčních objektů a dalších zákaznických variací

sLamp

Nahrazuje lampy veřejného osvětlení.

Nová éra moderních LED pouličních osvětlení je tady. Technologicky dokonalá sLamp je aspirantem na vítězství v souboji technologie vs. úspora. sLamp vystihuje synonymum pro high-end výrobek s maximálním tlakem na úsporný a bezúdržbový provoz.

sCluster

Nahrazuje výkonná, výbojková svítidla.

sCluster, žralok mezi úsporami. Neústupně a tvrdě trestá jakoukoliv výbojku svým nekompromisním úsporným provozem. V sClusteru se spojily všechny výhody a síly sTube a maximálně se násobí v boji o nejúspornější provoz.

sPanel

Nahrazuje stropní, podhledová svítidla.

sPanel nastavuje nový standard pro moderní a úsporné svícení. Jeho škála použitelnosti začíná u běžných kanceláří a chodeb, přes komerční prostory, až po specifické použití.

sDownlight

Nahrazuje stropní, podhledová svítidla.

LED osvětlení v podobě LED sDownlight je mimořádně univerzální, je určeno pro průmyslové nasazení, kanceláře, veřejné prostory, ale i jako desingové osvětlení. Všude tam, kde se často a dlouze svítí.

sCircle modul

Nahrazuje klasické žárovky.

sCircle nastavuje nové standardy pro moderní a úsporné svícení. Jeho škála použitelnosti začíná u běžných domácností, přes komerční prostory, až po specifické použití. Mimochodem i herci v Národním divadle v Praze hrají pod našimi světly.

sCircle LED závěsné svítidlo, kulaté

Nahrazuje výkonná, výbojková svítidla..

sCircle, design a spolehlivost na prvním místě. Všude tam kde svítí, mění standarty kvalitního osvětlení. Nekompromisním úsporným provozem a čistotou výstupního světla udává směr LED technologií budoucna.

sCustomLight

LED osvětlení na míru.

Umíme navrhnout a vyrobit úsporné, bezúdržbové osvětlení s příjemným světlem přesně na míru vaší aplikace. Používáme špičkové LED diody NICHIA s vysokou účinností a nízkou světelnou degradací.

sTube Classic

Nahrazuje fluorescenční zářivky.

sTube Classic je LED svítidlo s externě vyvedenou napájecí a řídící jednotkou. Je navržena pro maximálně úsporný provoz a vyjímečnou kvalitu světla.