SNAGGI

Kendrion - řešení pro průmyslové a automobilové aplikace

Společnost Kendrion vyvíjí pokročilé elektromagnetické a mechatronické řešení pro průmyslové a automobilové aplikace. Ty jsou využívány zákazníky po celém světě, v systémech, jako jsou výtahy, zámky, průmyslové roboti, zdravotnické zařízení, elektrické spínací skříňky systémů, vznětové a zážehové motory, klimatizační zařízení, systémy chlazení motorů a nápojových dávkovačů.

Mezi klíčovými zákazníky firmy Kendrion patří Bosch, Continental, Daimler, Delphi, EvoBus, Hyundai, Siemens, ThyssenKrupp Bilstein, Volkswagen, WABCO, Yutong a ZF.

Společnost vzhledem k prvotřídní kvalitě svých produktů požadovala zvýšení hladiny osvětlení, věrnější podání barev, nízké světelné slábnutí a především snížení provozních nákladů na elektřinu. Vzhledem k vysoké kvalitě výrobků SNAGGI, garantujeme jako první výrobce v Evropě pokles svítivosti společně s ostatními parametry uvedených v datových listech, což zaručuje společnosti návratnost investice.


Nasazením naší technologie společnost ušetří na jednom provoze se 148 ks svítidly 14 950 W za hodinu. Průměrná úspora za 1 hodinu je 46,61 Kč. V přepočtu sníží společnost roční náklad na elektrickou energii a údržbu o 280 300 Kč.

Osvětlení měřících laboratoří vyžaduje přesné podání barev, dokonalý rozptyl a vysokou hladinu osvětlení. Pro tuto aplikaci jsme zvolili LED svítidla sPanel.

Osvětlení areálu společnosti pomocí LED svítidla sLamp, nasvícení firemního loga pomocí svítidla sTube135 s optikou. Pro venkovní použití s ochranou IP65, IP67.