SNAGGI

SK Brno Žabovřesky - osvětlení sportovní haly

Další výzvou pro naše LED svítidla byl světelný návrh pro víceúčelovou sportovní halu v Brně Žabovřeskách.

Jejich původní svítidla již neměla požadované parametry pro kvalitní osvětlení při sportovních utkáních a nejen hráči, ale i fanoušci po námi navrhovaných změnách, již ocenili svítivost nejen brankami soupeřům, ale i aplausem diváků.

Úkolem bylo zajistit stabilní nasvícení celého herního prostoru, aby nejen hráči, ale i diváci, trenéři a rozhodčí měli možnost vidět s minimálním barevným zkreslením. Nárazuvzdornost a okamžitý start na plný výkon SNAGGI LED svítidel byly také prioritními požadavky investora, které byly rovněž splněny.

V hale bylo umístěno celkem 68 vysoce svítivých LED svítidel řady sTube110 v kombinaci s sTube 135 s optikami při odstínu bílé 5000K.

Pro další zlepšení směrování světelného toku byla provedena montáž speciálních držáků, na které byly umístěny za pomocí úhlových držáků dvojice sTube svítidel. Jednotlivé speciální i úhlové držáky umožňují několika stupňové sklony 2 propojených svítidel.

Záruka na samotná LED svítidla 7 let a na elektronický předřadník 5 let zvyšují investorovu návratnost oproti konkurenci.